img

Czy warto kupić blender?

Blender

Blender jako urządzenie miksujące i rozdrabniające to idealny dodatek w każdej kuchni. W sprzedaży mamy dwie wersje takich właśnie urządzeń. Jedna z nich to śmigło razem z rączką. Umieszczamy go w dowolnym pojemniku i mieszamy. Druga opcja to pojemnik do którego wkłada się produkty i następnie miksuje. Jest to produkt stojący, który na pewno będzie się również bardzo dobrze sprawdzał, ponieważ wtedy mamy wolne ręce.

Przepisy z blendera

Przy pomocy blendera wykonywać można między innymi kremowe zupy, koktajle owocowe, warzywne, dzielić można różnorakie produkty. Praktyczniejsze są takie urządzenia, które mają wymienne ostrza. Blender będzie zastępował mikser i robot kuchenny, zajmować będzie w kuchni mniej miejsca niż te wszystkie sprzęty i będzie miał wiele ciekawych dodatków i funkcji.

Blender Bamix

Bamix to szwajcarska firma, która produkuje doskonałe sprzęty pomocne szczególnie w kuchniach. Pozwala on na błyskawiczne miksowanie zup, sosów oraz doprowadzi do idealnie kremowej konsystencji. Będzie niezastąpiony, ponieważ gdy chodzi o przygotowanie papek dla dzieci będzie doskonałym wyborem. Pozwoli również na spienianie chudego mleka do kawy czy deserów. Sprzęt pozwala nam przygotować domowy majonez. Daje również okazję do użycia specjalnego młynka pozwalającego na mielenie przypraw. Dzięki bardzo dużym obrotom wykonać można wszystkie czynności tym urządzeniem bardzo sprawnie.

Sprzęt pracuje z prędkością na poziomie nawet 17 tysięcy obrotów na minutę. Solidna konstrukcja szwajcarskiej firmy sprawi, że urządzenie będzie spełniać oczekiwania wymagających klientów. Do sprzętu dołączone zostają wszystkie znaczące certyfikaty bezpieczeństwa. Blender jest dobrze oceniany o czym świadczyć może eksport do wielu krajów w tym również USA, Kanady czy Japonii. Części w tym urządzeniu charakteryzują się świetną jakością są odporne na działanie rdzy, kwasów czy produktów żywnościowych, dlatego nie trzeba się obawiać o reakcję z pokarmem.

Profesjonalny blender

BAMIX De Luxe biało szary

Silnik 230 V, 50 MHz

Moc 180 W

Obroty 12000 - 17000 (obr/min)

Izolacja podwójna

Przełącznik zabezpieczony

Długość całkowita 340 mm

Waga 940 g

Długość przewodu 1,9 m

Jeśli chodzi o wyposażenie podstawowe znajdziemy w urządzeniu nóż, tarczę do ubijania, miksującą czy młynek o dużej wydajności. Dostępna jest podstawa z wieszakiem do przechowania końcówek. Urządzenie powinno się świetnie sprawdzić, ta ilość dostępnych opcji sprawia, że w praktyce będzie można z tym sprzętem wykonywać różne prace.

Kacper

Redakcja widgetpot.pl

Zobacz również